0

Hakkımızda

TARİHÇE

10 Mart 2017 tarihinde Gülce Çiçekçilik adıyla kurulan firmamız bugün faliyet gösterdiği Uşak'ta kendi uzman kadrosuyla Uşak merkez ve çevre illere hizmet verebilecek konumdadır.

MİSYONUMUZ

İş Yapmak;yaparkende ticari ve ahlaki etiklere uygun davranarak hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile taleb edilen işi ''tek seferde,olması gerektiği gibi,müşteri istek ve beklentilerini azami düzeyde gerçekleştirerek''yapmak ve sektörde örnek gösterilen bir firma olabilmektir.

VİZYONUMUZ

Çiçekçilik sektöründe;Nitelikli insan kaynağına sahip,gelişen teknoloji yi takip eden ve kullanan ,güvenilir,yenilikçi,saygın ve çözüm ortağı olabilme kabiliyetinde bir ''MARKA''olmaktır.

KRİTERLERİMİZ

Ticari ve ahlaki etikler

Kaliteli ürün

Uygun fiyat

Müşteri memnuniyeti

TEŞEKKÜRLER

Herbiri farklı ve insana özgü anlamlar taşıyan çiçeklerimizle;Anlatamadıklarınızı anlatmak,duygularınızı sevdiklerinize yansitmak için yola çiktik. İlk günün heyecani , her geçen günün olgunlugu ve tecrübesi ile halen siz degerli müsterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bu güne kadar bizi iyi ve kötü günlerinde unutmayan , bütün güzellikleri bizlerle paylaşan tüm dost ve müşterilerimize teşekkür ederiz.

Daha nice yıllarda hep beraber olmak dileğiyle...

Null